Vaše adresa: Pro nákup je potřeba zvolit adresu a způsob dodání.

Zvěřinový závod Maxmilián

Rodinný zvěřinový závod Maxmilián sídlí v čistém prostředí Hostína u Mělníka, nedaleko zdroje pitné vody pro Středočeský kraj.

Do provozu byl uveden v prosinci roku 2010 a splňuje ty nejpřísnější veterinární normy. Spolupodílí se na provozování dvou honiteb, dvou obor a tří farem.

Veškerá chovaná zvěř je pod stálým veterinárním dohledem. Celkově dbáme na vyváženou a bohatou stravu námi chované zvěře, což se následně projevuje v nadstandardní kvalitě dodávaného masa a masných výrobků. Naši králíci jsou chováni v dobře větraném prostředí, kotce mají dostatečně velké, aby se mohli napřímit a protáhnout a užít si přirozeného pohybu. Krmeni jsou senem posečeným na přilehlých hostínských loukách a a speciální granule a to minimálně 2 x denně. Dostatek čisté pravidelně měněné vody je pak naprostou samozřejmostí.

V průběhu zpracování prochází farmářský králík, pernatá zvěř i zvěřina dvojí veterinární kontrolou, černá zvěř dokonce trojí, včetně veškerých laboratorních vyšetření. Všechny zvěřinové produkty se značkou Maxmilián jsou vyráběny tradičními poctivými postupy a obsahují vysoký podíl zvěřiny bez použití rychlosolí, dusitanů či různých náhražek.

99 Kč / sklenička 200 g

Unikátní zvěřinová paštika- pravá delikatesa

187 Kč / 1000 g

Králík z farmářského chovu