Vaše adresa: Pro nákup je potřeba zvolit adresu a způsob dodání.

Pelikans

Kdo jsme?

Jsme párek Pelikánů, kteří milují cestování a ještě více dobrou kuchyni. Rádi vaříme a poznáváme všechny chutě, které život nabízí. Procestovali jsme několik exotických zemí, poznali vůně tamních kuchyní a o získané zkušenosti a recepty obohatili i naší kuchyni. Naše hnízdo se rozrostlo o dalšího Pelikánka, a tak jsme cestování (prozatím) pověsili na hřebík. O to více se nyní věnujeme vymýšlení nových receptů a kombinací chutí.

 

Zpočátku jsme chtěli zachytit všechny naše zážitky na jednom místě a zároveň si vytvořit domácí elektronickou kuchařku. Z toho se ale stal velký koníček, který přerostl v náš životní styl a naplňujeme jím téměř všechen čas.

 

Naše rodinná vize 

Rádi bychom se s Vámi podělili o chutě naší kuchyně a byli Vám motivací při vaření. Nejenom, že můžete čerpat inspiraci z našich oblíbených receptů, ale také Vám nabízíme produkty, které se zrodily v naší kuchyni. Vybírat můžete z různých dipů, tapenád, čatní a dalších omáček, které Vám budou dobrými pomocníky při vaření. Chceme, aby lidé vařili více a rádi.

Jak a kde vyrábíme naše produkty

Naše produkty vyrábíme z kvalitních surovin, které máme odzkoušené, a proto víme, že chutnají skvěle. Nepoužíváme žádné náhražky, glutamáty ani jiné chemické konzervanty. Snažíme se, aby byly ve všech produktech zdravé složky. Výrobky jsou zpracovávány ručně, od loupání pečených paprik až po etiketování hotových skleniček. Produkty vyrábíme ve zkolaudované provozovně, která splňuje všechny hygienické a bezpečnostní podmínky pro výrobu potravin.

Džem se skvěle hodí do sladkého pečení

89.90 Kč / 130 g
Vyprodáno

Pasta ze zelených paprik, čerstvé listové petrželky, kokosu a koření

124.90 Kč / 100 g

Jedinečná chuť pečených paprik dodá šmrnc každému jídlu

139.90 Kč / 150 g
Vyprodáno

119.90 Kč / 100 g