Vaše adresa: Pro nákup je potřeba zvolit adresu a způsob dodání.

LaL Lyofood

LaL Lyofood s.r.o. je malá rodinná firma, která se zabývá lyofilizací potravin. Jednoduše řečeno, sušíme potraviny mrazem.
Potraviny zbavujeme vody, ale ne živin a vitamínů.

Firmu jsme založili, protože žijeme zdravě a máme moc rádi lyofilizované ovoce. Také se snažíme podporovat zemědělství v Česku, právě proto vznikla naše firma, která podporuje uchování českých potravin v naší zemi. Naši dodavatelé jsou ze všech koutů České republiky. V našich produktech proto nenajdete jiné ovoce, než které bylo vypěstováno v ČR.
Jelikož si ovoce, ani jiné potraviny, nedovážíme ze zahraničí, jsme závislí na aktuální nabídce přírody, proto přes léto lyofilizujeme dostupné potraviny, co to jde, abychom zajistili dostupnost pravých českých potravin až do další sezóny.
 
V nabídce nenajdete pouze lyofilizované ovoce, ale také méně tradiční "sušeniny, například lyofilizované klíčky, které jsou výborné do salátů, nebo jen tak, jako snack. Semínka ve většině nepochází z ČR, zde jsme museli udělat vyjímku, ale naklíčení i lyofilizace už probíhá v Česku.
Zelenina je pro nás také obrovskou výzvou a takový lyofilizovaný český česnek z polí na prostějovsku pálí, jak čert a co nevidět bude také na skladě.
 
Určitě pro Vás budeme chystat i směsi ovoce, zeleniny i klíčků, abyste si mohli užít rozmanitost chutí v jednom balení.

Na výrobu 100g lyofilizovaných malin připadá cca 700g čerstvých malin.

89.90 Kč / 25 g

Na výrobu 100g lyofilizovaných broskví připadá cca 750 g čerstvých broskví.

54.90 Kč / 25 g
Vyprodáno

89.90 Kč / 25 g

Na výrobu 100g lyofilizovaných hrušek připadá cca 500 g čerstvých hrušek.

43.90 Kč / 25 g