Isokor

ISOKOR je česko-slovenská rodinná značka, která se dlouhodobě věnuje výzkumu nanotechnologií inspirovaných přírodou.
Díky několikaletým zkušenostem se zpracováváním přírodních bio olejů přinesla nová divize společnosti světově jedinečné produkty z řady biotechnologií. Inovativní řada ISOKOR Green Cleaner, odkazující na návrat k přírodě, spojuje výhody ekologických a biologicky rozložitelných čisticích prostředků s mimořádnou účinností a všestranností. Dokážeme tak více než konkurovat klasickým chemickým čisticím prostředkům pro domácnosti i firmy. Prémiové bio čisticí prostředky nové generace tak hrdě pojíme s naším heslem: „ISOKOR – měníme svět čištění“


Pro zakladatele společnosti je od začátku nejpodstatnější vize, udržitelnost hodnot, ochrana přírody a zdraví. Výroba produktů funguje bezodpadově a čisticí prostředky jsou v prodeji i v bezobalové (zerowaste) verzi, která výrazným způsobem přispívá ke snižování produkce jednorázových obalů a emisí CO2.
Jako první, a jediní výrobci česko-slovenských čisticích prostředků, jsme se značkou ISOKOR získali mezinárodní švýcarský certifikát V-Label Vegan. Ten kromě garance netestování produktů na zvířatech deklaruje i čistě veganské složení, které je navíc zcela bez obsahu umělých aromat a barviv.


Čisticí prostředky řady ISOKOR Green Cleaner jsou ideální na kompletní domácí i profesionální čištění, mytí nádobí, praní, čištění ovoce a zeleniny i dětských hraček. Jsou ideálním řešením pro rodiny s malými dětmi, domácími zvířaty a pro lidi s citlivou a ekzematickou pokožkou, neboť nekontaminují prostředí a jsou bezpečné i při styku s potravinami.


Neustálý výzkum účinků organických bio olejů, solí a bylin, i jejich kompatibilitu s přírodou a lidskou buňkou, posouvá hranice dosud nemožného kupředu. Společnost ISOKOR tyto poznatky úspěšně implementuje do vývoje a výroby tak, aby nabídl svým zákazníkům nejvyšší možnou kvalitu, bezpečnost a účinnost.

Hygienický ekologický univerzální čistič

99.90 Kč / 500 ml

100% přírodní hygienické mýdlo vhodné na ruce i pokožku

184.90 Kč / 500 ml
Vyprodáno

Přírodní bezoplachový přípravek vhodný na ruce

49 Kč / 50 ml
Vyprodáno

určený pro ošetření všech druhů dětského prádla

179.90 Kč / 500 ml