Dari

Jsme Ilya a Nastya. Máme tři děti – velcí fanoušci všelijakých dobrot. Od jejich narození věnujeme více pozornosti složení potravin, které jíme.
Chceme, aby děti měly možnost jíst přírodní potraviny bez chemických přísad. Proto jsme vymysleli DARI – přírodní dobroty, které budou milovat nejen děti.
Značka nese jméno naší nejmladší dcery - Dari. Naše Darina je ztělesněním lásky, přirozenosti a slunce. Tato holčička má obrovské srdce a velmi vlídný přístup k okolnímu světu, k přírodě, lidem, zvířatům.
Láska a úcta k přírodě, člověku a jeho zdraví - to jsou hodnoty, které se snažíme uplatňovat ve výrobě našich sladkostí.

 

Jaké je tedy tajemství kouzelné chuti DARI?

Základem DARI je jablečný protlak, který se redukuje na hustou hmotu při nízké teplotě. V poslední fázi přípravy přidáme do hmoty trochu třtinového cukru a koření. Aby však dezert získal potřebnou konzistenci a bohatou chuť, musí zrát další dva měsíce.

 

Jablka

Tyto pochoutky obsahují pouze česká jablka pěstovaná v ekologicky čisté oblasti západních Čech.

 

Chuť a Zdraví

Skořice a zázvor – ideální, zdravá kombinace koření s bohatou chutí. Posilují imunitní systém, účinně bojují proti nachlazení. Mají pozitivní účinek na metabolismus a trávení. Zlepšují soustředění.

 

Výroba

Připravujeme DARI podle starého, tradičního receptu. Používáme speciální proces, který nám umožňuje vyrábět pochoutky, které nevyžadují zvláštní skladování ani použití konzervačních látek.

 

Složení

Neobsahuje nic jiného než česká jablka, bio koření, ořechy a třtinový cukr. Žádné konzervační látky, chemické přísady, barviva, zvýrazňovače chuti atd. Místo zahušťovadel používáme jablka s vysokým obsahem pektinu. 

 

 

Jablečná pochoutka s příchutí zázvoru

159.90 Kč / bochníček 180 g
Vyprodáno

Plátky gurmánského bochníčku

39.90 Kč / sáček 40 g
Vyprodáno

Jemná chuť skořice a vlašských ořechů - pro malé labužníky!

159.90 Kč / bochníček 180 g
Vyprodáno

Klasická verze DARI s kandovanými jablky

159.90 Kč / bochníček 180 g
Vyprodáno