Vánoční bilancování

Vážení zákazníci,

konec roku je čas k balancování a tak mi dovolte, abych se krátce ohlédl za letošním končícím rokem 2017.

Byl to první rok, ve kterém jsem my jako Nákup z farmy fungovali od ledna až do prosince, byl to tedy rok, který pro nás byl v mnohém nový a kde jsme se spoustu věcí museli učit za pochodu a ne vše se nám samozřejmě povedlo tak, jak bychom chtěli. Doufám, že nám ty několikeré přešlapy a chyby odpustíte a nehodíte nás přes palubu. :-) 
Za celým projektem Nákupu z farmy nestojí žádné obrovské firmy, ani není financován kapitálem anonymních investorů. Je to náš rodinný projekt a tím také zůstane!

Co se nám snad daří je udržení kvality nabízených výrobků a také rozšiřování sortimentu, které možná není nijak překotné, ale zejména zde platí pravidlo: „Dvakrát měř a jednou řež“. Chceme si být tedy jistí, že vše bude splňovat naše požadavky. Všechen sortiment ochutnáváme a dáváme ochutnávat, protože složení je jedna věc a velmi důležitá, ale chuť nesmí být upozaděná.

Áda

 

Do příštího roku plánujeme zejména rozšířit sortiment nabízeného ovoce a zeleniny- věříme, že rok 2018 bude z hlediska počasí lepší než letošní a úroda nebude poničená kroupami, které měly na letošní sklizeň, zejména jablek, katastrofální důsledky.

V červnu letošního roku jsme se také přestěhovali do nových prostor, což je věc, kterou vy, jako zákazníci, nepocítíte přímo, ale nás to stálo poměrně velké úsilí a jsme rádi, že vše dopadlo dobře a vše může fungovat zase o trochu profesionálněji a zejména pro naše zaměstnance a spolupracovníky se jedná o výrazné zlepšení podmínek.

Mlékárna

 

Spoustu věcí ke zlepšení samozřejmě víme, ale bez zpětné vazby od vás to nikdy nepůjde. Budeme velmi rádi za jakýkoliv komentář- co se vám líbí, nebo naopak nelíbí. Co bychom měli zachovat, nebo naopak změnit. Komentáře můžete vkládat jak přímo zde ke článku, tak nám třeba poslat e-mail.
Dejte nám vědět!

 

Vím, že teď před Vánoci nemáte čas a chuť číst sáhodlouhé elaboráty, takže už jenom popřát a končím :-).

Dovolte mi Vám jménem celého Nákupu z farmy popřát krásné klidné Vánoce a vykročte do nového roku tou pravou nohou. My tu pro Vás budeme zase od 11.1. 2018 a vězte, že uděláme všechno proto, aby vše fungovalo ještě lépe než dodnes.

 

Za Nákup z farmy Tomáš Němec

0 komentářů