Rozloučení

Vážení zákazníci,

s velmi těžkým srdcem vám musím oznámit, že naše služba Nákup z farmy, kterou naše mlékárna provozovala od roku 2016, končí k 31. 8. 2022.

 

Bohužel již nejsme schopní neustále rostoucí náklady jakkoliv kompenzovat v našich tržbách, a celý projekt se tím stává ekonomicky neudržitelným.

 

Změny se dotknou i prvotní služby Mléko z farmy. Sledujte, prosím, web www.mlekozfarmy.cz, kde se vše důležité dozvíte.

 

Za sebe vám děkuji za společnou spolupráci a držím vám všem palce, abyste tuto (jistě i pro vás) turbulentní dobu zvládli, a třeba se opět potkáme v budoucích (snad) lepších časech.

Naše mlékárna také nekončí, jenom se vydáváme zase trochu jiným směrem.

 

                                                                                         S přáním všeho dobrého

                                                                                               Tomáš Němec

 

3 komentářů

Jan Kubát

To mě mrzí. Budou výrobky aspoň někde i nadále někde v Praze k zakoupení? (Na webu mlekozfarmy.cz se mi zatím nepodařilo žádné informace do budoucna najít.)

25.08.2022 20:03
Helena Fidlerová

Presne stejne jak to napsal pan Kubat. Take je mi to lito a mrzi mne to. A take mam stejny dotaz..Bude Vase mleko a ostatni produkty nekde v Praze k zakoupeni? Take jsem na webu mlekozfarmy.cz zadne informace nenasla.

26.08.2022 11:52
Tomáš Nagaj

Dobrý den, ukončení služby v současné podobě mě rovněž mrzí. Z oznámení mi ovšem také není jasné, v jaké podobě budete pokračovat dál. Končí tedy prodej od partnerských dodavatelů? Končí možnost objednávek přes e-shop a doručení na adresu při urč. výši objednávky? Budou pokračovat rozvozy podle aktuálních rozvozových tras na mlekozfarmy.cz, ale bylo by nutné vybíhat na urč. čas na konkrétní zastávku trasy?

31.08.2022 14:09