Není mléko do Němců jako mléko od Němců

Díky vám, našim zákazníkům, se k nám dostaly výsledky testů plnotučných mlék publikovaných na https://www.akcniceny.cz/spotrebitelsky-test/test-dnes-cerstva-plnotucna-mleka/. Píšete nám, jak si vysvětlujeme špatné výsledky “našeho mléka”. 


Rádi bychom tímto předešli pochopitelné záměně naší Němcovy selské mlékárny Radonice s Farmou rodiny Němcovy. Přestože jsou jména velice podobná, jedná se o dvě spolu naprosto nesouvisející společnosti. Neradi bychom, už jenom z důvodů výsledku testu, byli s touto firmou spojováni. 


Naše mléko nebylo do uvedeného testu vybráno, což je velká škoda, jelikož jsme přesvědčeni, že by v konkurenci velmi dobře obstálo. Vězte, že kvalita a s tím související chuť je u nás na prvním místě! Abychom byli schopni toto zaručit, máme v celé mlékárně nastavená ta nejpřísnější hygienická pravidla, která důsledně dodržujeme. Bez toho bychom nebyli schopni získat a udržet si i nejpřísnější mezinárodní certifikaci BRC, která hodnotí nejen hygienu a kvalitu potravin a celého výrobního zařízení. Náš certifikát je k nahlédnutí zde: http://www.farmes.cz/assets/img/certification/2021-03-13-brc-cert.pdf. Pokud bychom něco z těchto přísných norem nesplňovali, o certifikaci bychom okamžitě přišli.


V našem mléce nenajdete ani enterobakterie ani listerie, což dokazují například výsledky testu provedeném ve Státním veterinárním ústavu v Lysolajích (dostupné zde: https://www.dropbox.com/s/dvphoar9yx6dxwh/P2021_1359%201.PDF?dl=0).


Budeme rádi, když nám zachováte přízeň. My na oplátku slibujeme, že budeme i nadále ze všech sil snažit dodávat jen kvalitní výrobky a to nejen mléčné, ale i všechny ostatní, které na Nákupu z farmy můžete najít.

 

 

0 komentářů