"Furt" se něco děje

Co je nového?

Spojujeme síly!

Poslední dny u nás byly ve znamení velkých změn. Spojili jsme se s prvními zájemci, kterým kvůli zavřeným farmářským trhům odpadl odbyt, ale vyznávají podobné hodnoty jako my, a hledají tedy kanály, jak k zákazníkům své zboží dostat.
Jak již jistě víte, tak nyní u nás můžete zakoupit nově vyzrálé sýry a slaninu z Tyrolska a vše zapít skvělou kávou, či novým pivem a ciderem z chráněné dílny.
 

Vítáme nové kolegy a obnovujeme stará partnerství.

Dále jsme rádi, že u nás opět můžeme nabízet Lázničkovy knedlíky a sortiment příloh k našemu masu se opět o trochu rozrostl.
Jako další z novinek můžete ochutnat zeleninové salátky zvané Kimchi. Hot verzi doporučujeme zejména těm, kteří mají pusu ze železa :).
 

Změna kategorií.

Na e-shopu jsme také drobně upravili třídění našeho sortimentu, které je nyní (alespoň doufáme), přehlednější a lepší pro orientaci.
 

Co nás čeká?

Do následujících týdnů pro Vás máme připraveno mnoho dalších novinek, které jsou buď těsně před finalizací, nebo ještě ve fázi jednání. O všem Vás samozřejmě budeme včas informovat.
Také se už pomalu otevírá jaro a nemůžeme se dočkat čerstvé zeleniny a ovoce.


Co je ale samozřejmě zvlášť v dnešní době nejdůlěžitější, tak to je zdraví. Přejeme Vám všem jen to dobré, ať se všichni ve zdraví z této krize dostaneme a to co nejdřív. My uděláme maximum, abyste nezůstali o hladu a dostalo se k Vám vždy jen to nejlepší.

 
Tomáš Němec        Za Nákup z farmy Tomáš Němec

0 komentářů